Hamile Diyetisyeni

Sağlıklı nesille yetiştirmek, sağlıklı bebekler ile oluyor. Sağlıklı bebekler ise sağlılıklı bir hamilelik dönemi sonucunda gerçekleşiyor.

Hamile diyetisyeni sizin için en uygun olan beslenme şeklini belirliyerek, doğacak bebeğinizin olabilecek en sağlıklı bir şekilde gelişmesine destek olacaktır.

Belki duymuşsunuz, doğumdan belli bir süre sonra yaşamını sürdüremeyen bebekleri. Bazı durumlarda lohusalık dönemi yetersiz beslenmeden kaynaklı  , gebelik döneminde alınan yetersiz mineral ve vitamin bakımından yetersiz olan yiyeceklerden dolayı, bebek gelişimini iyi sağlıyamamakta , ve doğumdan sonra hayatını sürdürememekte. O nedenle hamile beslenmesi diyetisyeni anne sağlığı ve özelliklede bebek sağlı üzerindeki rolu çok büyükdür.

Örnek olarak gebelik döneminde yetersiz beslenmeden kaynaklı folik asit eksikliğinden dolayı,  doğan bebeklerde , omurilik iyi gelişememekte ve bundan dolayı bebek yaşayamamaktadır.

Sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmek ve daha sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek isterseniz, iyi bir diyetisyenden hizmet almanızda fayda vardır.

Size en yakın özel diyetisyenden randevu ve bilgi almak için ,

Tel-Whastapp: 0541- 311 2121

a-f-s-t