Ailenizin Diyetisyeni

Beslenme Aileden Başlar,

Beslenme alışkanlığı aileden başlar, o nedenle öncelikle yapılması gereken ailenin yeme alışkanlığının  işini bilen bir uzman diyetisyen tarafından desteklenerek düzene sokulması gerekmektedir.

Ailede bir kişinin sağlıklı beslenmek için diyetisyen ile seanslar yapması önemli olduğu kadar, ailenin de sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmesi o kadar önemlidir.

Özellike çocuklar, ailelerinden gördüklerini yaptıkları için ilerki zamanlarda problem olmaması açısında bunun ele alınması gerekmektedir.

Bu bağlamada bizim uyguladığımız bir yöntem olan danışan aile toplantıları ile , hem sizin , hem de ailenizin yeme alışkanlığını değiştirmeyi amaçlıyoruz.

Hatta bu danışan aile toplantılarında, bir diyetisyen değil,  3-4 diyetisyenin aynı konuları üzerine basa basa anlatmalarını sağlıyarak, bilinçlenmenin en iyi şekilde olmasını amaçlıyoruz.

Aslında, bir kişinin yeme alışkanlığını değiştirmek çok zordur, günümüzde hastaların doktorlara da inanmayıp aldıkları sonuçları başka doktorlara da göstererek , teyit istemelerinden dolayı, bizde bir diyetisyenin değil, 3-4 diyetisyenin aynı konuları özenle açıklamalarını sağlıyoruz ki aile fertleri olayın ciddiyetini kavrasınlar.

Ayrıca , özellikle belli dönemlerde diyetisyenden bilgi almak sağlığınızı ve hayat standarttınıza katkı sağlıcaktır. Örneğin sınav öncesi beslenme, hamilelik öncesi beslenme, hamilelik dönemi beslenme, emziren anne beslenmesi, ameliyat sonrası beslenme,  sporcu beslenmesi, spor sonrası beslenme gibi birçok incelik vardır.

Size en yakın ailenizi diyetisyeni diyebilceğiniz, profesyonel bir diyetisyen ile görüşmek ve randevu almak için arayınız.

Tel-Whatsapp:  0541- 311 2121 (Yusuf bey)

 

a-f-s-t